Home / Yalova / Arçelik Servisi / YALOVA ARÇELİK SERVİSİ | (0850) 305 17 72

YALOVA ARÇELİK SERVİSİ | (0850) 305 17 72

Yalova Arçelik Servisi olarak uzun yıllardan bu yana teknik servis hizmeti vermekteyiz.Her yıl değişen çalışma prensibimiz ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirlerini toplayarak sektörde baş göstermeye devam etmekteyiz.

Yalova (MERKEZ) Arçelik Servisi

Firmamız sanayi devriminden bu yana gelişen teknolojinin beyaz eşya klima koluna teknik servis sunmaktadır.İnsanlığın hayatını uzun yıldan bu yana kolaylaştıran yeri geldiğinde çamaşırlarını yıkayan , bulaşıklarını yıkayan ve bunları son yıllarda gelişen mühendis zekası ile tam otomatik yapan cihazlarımız bugün sektörde teknoloji kavramını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Çınarcık Arçelik Servisi

Çınarcık Arçelik Servisi Bugün bu sektörde global çapta hizmet veren birçok marka olup global çaptada kullanılan beyaz eşya klima teknolojisi belkide insanlığın en çok cep telefonundan sonra tercih ettiği teknolojilerden biridir.Bugün hepimizin evine çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , klima , buzdolabı gibi ürünler varolup teknolojik aksanları ile tüketici elektroniği olmaya devam etmektedir.

Armutlu Arçelik Servisi

Armutlu Arçelik Servisi Tüketici elektronikleri gün gelir belirli arıza sebeplerinden ötürü tüketiciye teknik destek ihtiyacı doğurabilir. Arçelik Servisi bu kapsamda tüketicinin teknik destek sorunu gidermek amacı ile özel servis statüsünde hizmet vermektedir.Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak sağlayabilirsiniz

Altınova Arçelik Servisi

Altınova Arçelik Servisi 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ve sürekli aktif olarak çalışan saha ekiplerimiz ile arıza destek kaydı oluşturur oluşturmaz günlerce servis beklemek yerine hızlıca adresine gönderilen modern çağı takip ederek kullanmış olduğunuz cihazların bakımını yapabilecek teknik ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Çiftlikköy Arçelik Servisi

Çiftlikköy Arçelik servisi olarak, her zaman yenilikçi, müşteri memnuniyetine önem veren karşılaştığınız arızalar ile ilgili olarak sorun çözümleyen bir şirketiz.

Termal Arçelik Servisi

Termal Arçelik Servisi Özellikle yaz aylarında havaların bunaltıcı sıcaklarına karşı, klima kumandası evimizde ve ya mekanımızda en çok kullandığımız araçtır. Fakat zaman zaman yaşanan klima arızaları, servis beklemesi, tamirat süresi derken insanı çığırından çıkarabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir