Home / Yalova / Profilo Servisi / YALOVA PROFİLO SERVİSİ | 0850 305 17 72

YALOVA PROFİLO SERVİSİ | 0850 305 17 72

Yalova Profilo Servisi olarak uzun yıllardan bu yana teknik servis hizmeti vermekteyiz.Her yıl değişen çalışma prensibimiz ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirlerini toplayarak sektörde baş göstermeye devam etmekteyiz.

Yalova (MERKEZ) Profilo Servisi

Firmamız sanayi devriminden bu yana gelişen teknolojinin beyaz eşya klima koluna teknik servis sunmaktadır.İnsanlığın hayatını uzun yıldan bu yana kolaylaştıran yeri geldiğinde çamaşırlarını yıkayan , bulaşıklarını yıkayan ve bunları son yıllarda gelişen mühendis zekası ile tam otomatik yapan cihazlarımız bugün sektörde teknoloji kavramını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Çınarcık Profilo Servisi

Çınarcık Profilo Servisi Bugün bu sektörde global çapta hizmet veren birçok marka olup global çaptada kullanılan beyaz eşya klima teknolojisi belkide insanlığın en çok cep telefonundan sonra tercih ettiği teknolojilerden biridir.Bugün hepimizin evine çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , klima , buzdolabı gibi ürünler varolup teknolojik aksanları ile tüketici elektroniği olmaya devam etmektedir.

Armutlu Profilo Servisi

Armutlu Profilo Servisi Tüketici elektronikleri gün gelir belirli arıza sebeplerinden ötürü tüketiciye teknik destek ihtiyacı doğurabilir. Servis bu kapsamda tüketicinin teknik destek sorunu gidermek amacı ile özel servis statüsünde hizmet vermektedir.Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak sağlayabilirsiniz

Altınova Profilo Servisi

Altınova Profilo Servisi 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ve sürekli aktif olarak çalışan saha ekiplerimiz ile arıza destek kaydı oluşturur oluşturmaz günlerce servis beklemek yerine hızlıca adresine gönderilen modern çağı takip ederek kullanmış olduğunuz cihazların bakımını yapabilecek teknik ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Çiftlikköy Profilo Servisi

Çiftlikköy Profilo servisi olarak, her zaman yenilikçi, müşteri memnuniyetine önem veren karşılaştığınız arızalar ile ilgili olarak sorun çözümleyen bir şirketiz.

Termal Profilo Servisi

Termal Profilo Servisi Özellikle yaz aylarında havaların bunaltıcı sıcaklarına karşı, klima kumandası evimizde ve ya mekanımızda en çok kullandığımız araçtır. Fakat zaman zaman yaşanan klima arızaları, servis beklemesi, tamirat süresi derken insanı çığırından çıkarabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir